Jiří Kuhn je profesionálním fotografem, zabývající se touto činností od roku 1996, kdy ve stejné době začal aktivně tančit latinsko-americké tance. V téže době začal dokumentovat úspěchy jeho tehdejšího mateřského klubu. Tato záliba ho postupně dovedla k několika zásadním okruhům, kterým se ve své fotografické činnosti zabývá.

V roce 2017 absolvoval online vzdělávací program pod vedení mezinárodně uznávaného krajinářského fotografa, Elia Locardiho. Od té doby Jiří Kuhn rozšířil svou činnost také na témata krajinářské a městské fotografie.  Cestování po Evropě a objevování ikonických míst naší historie se stalo novou vášní Jirky.

Na začátku roku 2018 absolvoval nový online vzdělávací kurz pod vedením Petera Hurley, několikanásobně oceněného newyorského fotografa zabývajícího se portréty tváří. Fascinován jeho prací, Jirka rozšířil své pole působnosti i na tuto problematiku.

V současné době se fotografie Jirky Kuhna rovnoměrně zabývají krajinářskou a městskou fotografií, svatební fotografií, portréty a portréty tváří. Více informací o jeho práci naleznete zde případně navštivte mé stránky věnované svatební tvorbě.