Jmenuji se Jiří Kuhn a jsem profesionálním fotografem, zabývajícím se touto činností od roku 1996, kdy jsem ve stejné době začal aktivně tančit latinsko-americké tance. Současně s tím jsem začal dokumentovat úspěchy mého tehdejšího mateřského klubu. Tato záliba mě postupně dovedla k několika zásadním okruhům, kterým se ve své fotografické činnosti zabývám.

V roce 2017 jsem absolvoval online vzdělávací program pod vedením mezinárodně uznávaného krajinářského fotografa, Elia Locardiho. Od té doby jsem rozšířil svou činnost také o témata krajinářské a městské fotografie.  Cestování po Evropě a objevování ikonických míst naší historie se tak stává mou novou vášní.

Na začátku roku 2018 jsem absolvoval nový vzdělávací kurz pod vedením Petera Hurley, několikanásobně oceněného newyorského fotografa zabývajícího se portréty tváří. Mimořádně profesionální práce Petera mě tak přivedal k dalšímu tématu, kterému se soustavně věnuji.

Souběžně s fotografováním tance, krajiny a business portrétů se také věnuji svatební fotografii. Více se o tomto tématu dovíte z mé stránky věnované svatební tvorbě.