Součástí mé práce se v posledních letech čím dál častěji stává i natáčení videí, kde většinou funguji jako kameraman, režisér, střihač, zvukař,… Angličtina pro to má krásný výraz videographer, v češtině je asi nejblíž videoprodukce. Svatební videa, která vytvářím v rámci své práce svatebního fotografa najdete na mé stránce věnované svatební tvorbě, tady vám přináším jen ostatní nesvatební video tvorbu.

Série videí z reprezentačního plesu TK Trend Ostrava

Daniel Maslák - Vendy Prokopová (Rumba show)

Soutěžní formace - Taki taki

Dětská formace - Pozdrav z Paříže

Propagační klip soutěže WDSF International Ostrava Open 2023

Propagační klip NXP Tech Talks 2023

Série promo videí ke kurzům TK Trend Ostrava

Baby studio TK Trend Ostrava

Základy STT a LAT tanců TK Trend Ostrava

Sólo combi dance TK Trend Ostrava

Formace TK Trend Ostrava

Baby balet TK Trend Ostrava

Taneční přípravka TK Trend Ostrava

Contemporary dance TK Trend Ostrava

Fit dance TK Trend Ostrava

Propagační klip pro SPŠ Karviná

Promo taneční soutěže Trend Cup a WDSF International Ostrava Open 2022

Summer heat

Když spojíte netradiční inspirativní hudbu, skvělou tanečnici a mimořádně laskavou osobu, přimícháte k tomu léto a tanec, vznikne vám přímo třaskavá směs, které není možné odolat. Ulice Ostravy navíc nabízí velké množství vizuálně zajímavých míst, kde se tanec dobře vyjímá.

Lidová konzervatoř a Múzická škola Ostrava, p.o.

Dobrý den, milí hudební přátelé. Na konci června jsme zvyklí se scházet na sále Lidové konzervatoře a Múzické školy v Ostravě, abychom se společně potěšili hudebními pokroky žáků pěvecké třídy Mgr. Miroslavy Vavrušové. Letošní rok je spousta věcí jinak, místo setkávání prožíváme izolaci, místo setkávání prožíváme úzkost a strach o své bližní. Pandemie nám vzala spoustu věcí, jednou z těch, kterou nám ale vzít nedokázala je láska. Láska k bližnímu, k našim dětem, k hudbě, zkrátka ke všemu, co nám do života přináší radost a naději. Protože právě naděje je to, co nám pomohlo tento náročný rok zvládnout.

Rádi bychom jménem Mgr. Mirky Vavrušové na tomto místě chtěli poděkovat vám všem, rodičům, prarodičům a přátelům našich žáků. Ze srdce vám děkujeme za podporu a přízeň, kterou jste jim projevovali po celou dobu distanční výuky. Víme, že to někdy bylo těžké, zvládnout online přenosy na každém rohu, podporovat děti v době, kdy byly plné pochybností, kdy jsme se nemohli setkávat osobně a černá kronika se stala součástí každodenních zpráv. Jako malé poděkování za vaše úsilí jsme pro vás připravili tento koncert.

Abyste si mohli vychutnat plnou kvalitu pěveckých výkonů, dovolíme si vám doporučit shlédnout koncert na větší obrazovce s kvalitní zvukovou aparaturou. Pokud vás vaše cesty právě zavádí mimo dosah vašeho domácího kina, použijte prosím alespoň sluchátka pro poslech koncertu. Přejeme vám ničím nerušený zážitek.

Hovory o tanci

Některé projekty vyžadují především notnou dávku vytrvalosti, protože přípravy a realizace zaberou dlouhé měsíce. Tak tomu bylo i v případě Hovorů o tanci. Loni jsem si vymyslel, že by bylo fajn dozvědět se o tanečních osobnostech něco málo víc. Od příprava, přes domlouvání, natáčení až po konečný střih trvala realizace prvního rozhovoru víc než rok. A kdo byla první taneční legenda? Manželé Henzélyovi! Jim také patří můj první dík, že si na nás našli čas a do projektu šli. Můj druhý srdečný dík patří Vendy, které v projekt věřila a šla do něj se mnou.
Uvařte si svařák, udělejte si pohodlí a pojďte nahlédnout do bohatého života legendy tanečního sportu, manželů Henzélyových.

Promo klip pro Studio Orlovna v Kroměříži

Coffee Bee - Valašská pražírna kávy

Laura Coffee - rodinná pražírna

Dancing the city